FILMY Z POWIETRZA

“Chmury zakrywają szczyt tylko dla tych, którzy są na dole” – Jerzy Drobnik

DRONOWANIE.com to poznańska firma produkcyjna, która oferuje wysokiej jakości filmy z powietrza oraz usługi produkcyjne dla profesjonalnych klientów.
specjalizujemy się w tworzeniu kinowych ujęć lotniczych dla klientów telewizyjnych, fabularnych i komercyjnych. Dronowanie.com to połączenie kilkuletniego doświadczenia w kręceniu filmów i pilotażu. Wyróżniając się tym, że nie jesteśmy tylko pilotami ze sprzętem lotniczym, ale naprawdę rozumiemy tworzenie i produkcję filmów z doświadczenia z pierwszej ręki, pracujemy wydajnie i kreatywnie z naszymi klientami. Niezależnie od tego, czy chodzi o sekwencje tytułowe, sceny klimatyczne, ujęcia samochodów czy sekwencje akcji, zespół Dronowania starannie prowadzi naszych klientów przez trudny teren filmowania z powietrza, od przygotowania do postu, zapewniając najwyższą jakość. Dronowanie.com ma ogromną bazę talentów i prowadzi projekty od koncepcji do realizacji. Skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań!

Co możemy Ci zaoferować

Wieloletnie doświadczenie w lotach

Profesjonalne wykorzystanie nagrań z drona wymaga specjalistycznej wiedzy z wielu powodów. Czerpiemy ją z wieloletniego, różnorodnego doświadczenia, które jest niezbędne, aby zminimalizować ryzyko związane z eksploatacją bezzałogowych statków powietrznych. Pomagamy w realizacji Twojego projektu posiadając, wszelkie niezbędne zezwolenia zgodnie z przepisami ustawowymi w celu legalnego lotu wraz z odpowiednim ubezpieczeniem. Polegaj na sprawdzonym zespole, który poza kreatywną pracą rozumie również, jak korzystać z technologii dronów.